مشخصات و شرایط دوره
دوره اردوی اول ۱۴۰۳

محل برگزاری  :

امسال برای اینکه بتونی توی اردوی اول شرکت کنی، فرقی نمی‌کنه کجای این کشور باشی. کافیه یه موبایل یا تبلت داشته باشی و یه مقدار ایترنت؛ و البته یه اراده قوی برای موفقیت توی کنکور.


زمان برگزاری :

اردوی ما زودتر از همه اردوهای دیگه شروع می‌شه تا داوطلبا فزصت بیشتری برای مطالعه و جمع‌بندی داشته باشن؛ ما از ۲۳ اسفند می‌ریم توی اردو و تا ۱۸ فروردین قراره یه اردوی مطالعاتی شاد، پرانرژی و مفید داشته باشیم. البته اون وسطا سه روز هم تعطیلی براتون در نظر گرفتیم.

 

توضیحات :

سیناموز برای اینکه داوطلبا توی هر دو جبهه برنده باشن،‌ یه برنامه کاملا ویژه داره. یعنی به خاطر اینکه نمیشه اردوی مطالعاتی رو به صورت حضوری تشکیل داد، تصمیم گرفتیم تا شما اردوی امسال رو از توی خونه دنبال کنین

توی ایام تعطیلات که خیلیا نکته و درس و تست رو کنار می‌ذارن و سرشون به مهمونی و دید و بازدید و سفر گرم می‌شه و خلاصه پشتشون حسابی باد می‌خوره، ما و شما این فرصت عالی رو از دست نمی‌دیم و با مطالعه، جمع‌بندی و مرور دروس، از بقیه رقبا جلو می‌افتیم.
اردوی آنلاین مطالعاتی سیناموز می‌تونه یه پکیج کامل برای هر دانش‌آموز کنکوری باشه که تمام امکانات اردوهای حضوری سال‌‌های گذشته رو داره. خوشحالیم که امسال هم توی این اردو در کنار شما هستیم.


قبل از ورود به مراحل ثبت‌نام این موارد را مطالعه و تایید کنید:

۱- در طول برگزاری اردو تابع قوانین جمهوری اسلامی هستم.
۲- در طول مدت اردو، لپتاپ یا موبایل دوربین‌دار با قابلیت اتصال به اینترنت را دارم.
۳- در تمام مدت اردو به اینترنت دسترسی دارم.
۴- خود را موظف به اجرای کامل قوانین اردو می‌دانم.
۵- مراحل ثبت‌نام را با آگاهی از شرایط اردو انجام می‌دهم و درصورت انصراف، ادعایی بابت بازگشت وجه واریزی نخواهم داشت.

شرایط و قوانین سیناموز را می پذیرم
* جهت تکمیل فرآیند خرید ابتدا باید شرایط را بپذیرید
کد تخفیف
صورت حساب
هزینه دوره
15000000 تومان
تخفیف
قابل پرداخت
15000000 تومان