اردوی مطالعاتی

Sinamooz

اردوی مطالعاتی

آروم نمی‌گیگیریم...

امسال سیناموز، قراره اردوی مطالعاتی رو با امکانات عالی و خفن به صورت آنلاین از ۲۳ اسفند تا ۱۵ فروردین برگزار ‌کنه. یعنی توی ایام تعطیلات که خیلیا نکته و درس و تست رو کنار می‌ذارن و سرشون به مهمونی و دید و بازدید و سفر گرم می‌شه و خلاصه پشتشون حسابی باد می‌خوره، ‌تو و کسایی که قدر موقعیت‌ها رو می‌دونن، یه فرصت عالی داری که هرچی توی ماه‌های قبل کم‌کاری کرده بودی رو جبران کنی و با مطالعه، جمع‌بندی و مرور دروس از بقیه رقبا جلو بیفتی.
تازه! اردوی مطالعاتی با سیناموز حدود ۱۰ روز بیشتر از بقیه اردوهای مطالعاتی است. پس با این حساب فرصت داری که با برنامه‌ریزی مشاوران ما، حتی از کله‌گنده‌های کنکور هم یه قدم جلوتر بیفتی.
البته قرار نیست توی این اردو چوب بالاسر دانش‌آموز بگیریم که درس بخونه. اردوی سیناموز واقعا یه اردوی صمیمی و دوست داشتنیه که هرکی تجربه کرده، ازش راضی بوده. اگه قبول نداری، یه بار امتحانش کن!

هزینه اردوی آنلاین : ۲.۵۰۰.۰۰۰ تومان

اصلا شاید بهتر باشه یه نگاه کلی به برنامه‌های اردوی مطالعاتی امسال بندازیم:

۱
یه بیدارباش حرفه‌ای

اونایی که تجربه کنکور دارن می‌دونن که برای جلو زدن از رقبا، هیچی جای درس خوندن اول صبح رو نمی‌گیره. پس برای اینکه بزنیم به دل درس، راس ساعت ۶ صبح «بیدارباش» داریم. شاید یکی دو روز اول یه کم سخت باشه ولی وقتی ساعت بیولوژیک بدنت عادت کنه، می‌بینی که خیلی هم باحاله. البته از الان گفته باشم که درباره ساعت بیدارباش اصلا شوخی نداریم؛ پس یا خودت بیدار می‌شی یا به زور بیدارت می‌کنیم.

۲
بیست دقیقه ورزشکار باش

پیش از درس خوندن، هیچی نمی‌تونه مثل یه ورزش دسته جمعی سبک ما رو سرحال بیاره. سیناموز فکر اینجا رو هم کرده و از ساعت ۷:۱۵ تا ۷:۳۵ برای این «تیم ‌ملی کنکور»، یه سری نرمش‌های سبک و دسته‌جمعی در نظر گرفته. ۲۰ دقیقه نرمشی که ذهن و بدنت رو برای یه مطالعه ۱۰ ساعته آماده می‌کنه.

۳
شکار انگیزه‌ها

بعد از ورزش و آمادگی جسمی، باید روح و روان ما هم برای یه روز پرماجرا آماده بشه. پس چیزی که قبل از درس خوندن خیلی بهش نیاز داریم، یه موج قوی از انگیزه و انرژیه که سیناموز فکر اونو هم کرده. دانش‌آموزان بعد از حرکات ورزشی صبحگاهی، «صبح انگیزشی» خودشونو با صحبت‌های مشاور ما که رزومه موفقی توی سخنرانی‌های انگیزشی و مشاوره‌های کنکور داره تکمیل می‌کنن و برای ساعت مطالعه آماده میشن.

Sinamooz
۴
تنها نیستی

اونایی که تجربه کنکور دارن می‌دونن که برای جلو زدن از رقبا، هیچی جای درس خوندن اول صبح رو نمی‌گیره. پس برای اینکه بزنیم به دل درس، راس ساعت ۶ صبح «بیدارباش» داریم. شاید یکی دو روز اول یه کم سخت باشه ولی وقتی ساعت بیولوژیک بدنت عادت کنه، می‌بینی که خیلی هم باحاله. البته از الان گفته باشم که درباره ساعت بیدارباش اصلا شوخی نداریم؛ پس یا خودت بیدار می‌شی یا به زور بیدارت می‌کنیم.

۵
بین خودمون می‌مونه!

سیناموز وسط مطالعه و درس خوندن، روزی ۲ تا آزمون هم برات در نظر گرفته که می‌تونی با اونا، آمادگی خودت رو بسنجی و نقاط ضعف خودت رو بدونی. البته این آزمون‌ها با توجه به برنامه روزانه هر دانش‌آموز و به شکل اختصاصی در نظر گرفته شده و نتیجه‌شون هم فقط برای خودت قابل مشاهده‌ست. یکی دیگه از ویژگی‌های آزمون‌های روزانه سیناموز اینه که سرعت عملت رو توی آزمون و تست زدن بالا می‌بره و در ضمن اونایی که بی‌جهت ترس از کنکور و آزمون و گزینه دارن، با روزی ۲ تا آزمون کلا ترسشون می‌ریزه. البته نتیجه آزمون‌ها در اختیار مشاوران تحصیلی هم قرار می‌گیره و آنالیز می‌شه تا از نحوه مطالعه و نقاط ضعف و قوت هر داوطلب مشخص بشه و بر اساس اون، مسیر حرکت و موفقیت توی کنکور، هدفمندتر و دقیق‌تر قابل پیگیری باشه.

۶
قیلوله وسط روز

تحقیقات جدید نشون داده که یه خواب کوتاه وسط روز می‌تونه اثر خیلی زیادی توی افزایش بازدهی داشته باشه و حتی توی کشورهای پیشرفته، برای افزایش راندمان کاری، توی ادارات دولتیشون هم چند دقیقه خواب اجباری بین روز رو برای کارمندا در نظر گرفتن. این خواب کوتاه وسط روز توی هر فرهنگ و کشوری یه اسم خاص و دهن‌پرکن داره، ولی ما از قدیم خودمون این خواب وسط روز رو توی فرهنگمون داشتیم که بهش می‌گفتن «قیلوله». ما توی اردوی مطالعاتی امسال سیناموز فکر قیلوله دانش‌آموزان هم بودیم و اون رو توی برنامه‌های روزانه در نظر گرفتیم. پس نگران خستگی وسط روز هم نباش.

۷
یه برنامه غذایی توپ

بعضیا فکر می‌کنن که برنامه غذایی فقط برایدوران باشگاه رفتن و بدنسازیه ولی اصلا اینطور نیست. کسی که درس می‌خونه، فعالیت ذهنی داره و اگر رژیم غذاییش درست نباشه، بازدهیش کم میشه. برای همین توی اردوی مطالعاتی سیناموز ما سعی می‌کنیم برنامه غذایی مناسب رو هم به داوطلب معرفی کنیم تا پیگیری اون، بهترین عملکرد رو داشته باشه. به علاوه ما با کمک کارشناسای تغذیه، برای فواصل زمانی مختلف طی روز، زمان کافی برای صرف میان‌وعده متناسب با نیاز دانش‌آموز هم در نظر گرفتیم.

۸
اردو همش درس نیست

راستی! قرار نیست همه زمان اردو رو درس بخونی؛ اصلا اگه قرار باشه کل زمان اردو به درس خوندن و تست زدن بگذره که دیگه اردو نمیشه. برای همین ما میون برنامه‌های درسی اردو، یه سری کارگاه‌های جانبی هم درباره مسائلی مثل تکنیک‌های افزایش سرعت مطالعه، افزایش تمرکز، بهبود کیفیت مطالعه و بهبود وضعیت خواب و تغذیه برات در نظر گرفتیم که اگه مهم‌تر از درس خود خوندن نباشه، مطمئن باش کم‌اهمیت‌تر از اون هم نیست. به علاوه اینکه مشاوران سیناموز در تمام طول مدت اردو به صورت آنلاین کنار داوطلبا هستن تا به پرسش‌های اونا جواب بدن و راه‌حل‌های علمی برای مشکلاتشون ارائه کنن. ما سعی‌می‌کنیم با استفاده از راهنمایی‌های کاربردی که بهترین روان‌شناسان اون‌ها رو ارائه کردن، به هر داوطلب کمک کنیم که بتونه با استفاده از اونا خودش و توانایی‌هاشو بهتر بشناسه، مسیر موفقیتش رو با چشم باز پیدا کنه و همین‌طور بتونه خودش رو از نظر روانی برای آزمون کنکور آماده کنه.

Sinamooz
۹
معلم خصوصی هم داریم

اونایی که تجربه اردوهای مطالعاتی پوحنا رو داشتن می‌دونن که بر خلاف خیلی از اردوهای مطالعاتی ، توی اردوی ما خبری از کلاس‌های خسته‌کننده آموزشی نیست و به جاش جلسات رفع اشکال اختیاری داریم. ما سعی می‌کنیم با روش‌های اصولی‌‌تر و علمی و در عین حال پر از انرژی مثبت ‌دانش‌آموزان رو به سمت موفقیت هدایت کنیم. گرچه امسال، همه‌گیری کرونا نمی‌ذاره که جلسات رفع اشکال سیناموز مثل سال‌های قبل برگزار بشه ولی ما سعی کردیم که این مشکل رو به یه شکلی حل کنیم. به همین خاطر توی اردوی مطالعاتی سیناموز، همه داوطلب‌ها می‌تونن اشکلاتشون رو به صورت آنلاین مطرح کنن و در کمترین زمان ممکن جوابشونو با کمک بهترین دبیران دروس مختلف کنکور دریافت کنن.

۱۰
مهمون داریم چه مهمونی...

سال‌هاست که روان‌شناسا تاکید می‌کنن، تاثیری که نوجوانان از همسالان خودشون می‌گیرن، نسبت به همه الگوبرداری‌های دیگه توی این سن و سال قوی‌تره. به همین دلیل سیناموز هم برای اینکه تو بتونی یه الگوی خوب کنار خودت داشته باشی، علاوه بر مدرس و مشاور و ناظر، از یه سری مهمون ویژه و موفق دعوت کرده که توی مدت اردو به صورت آنلاین کنار ما باشن. فکرشو بکن! هر وقت که نیاز به راهنمایی داشته باشی، همزمان چند تا از رتبه‌ اولی‌های کنکور سال‌های قبل باشن که بتونن کمکت کنن. یه سری از آدم‌های موفق همسن و سال خودت که سال‌های پیش مثل تو توی همین اردوها بودن و حسابی از چم و خم رسیدن به موفقیت توی این مسیر خبر دارن؛ چی بهتر از این؟!

۱۱
وقت بازی

میگن اردوی بدون بازی مثل استخر بدون آبه. اصلا مگه میشه اردو باشه و توش خبری از بازی نباشه؟ پس سیناموز هم برای اینکه اردوی مطالعاتی یه اردوی تمام‌عیار باشه، یه سری بازی هم برای دانش‌آموزان طراحی کرده که ساعت‌های استراحت رو پرنشاط‌تر بگذرونن. این بازی‌ها تلفیقی از بازی‌های فکری و عملیه که بعضی از اون‌ها به پیشنهاد خود کنکوری‌ها توی برنامه‌ گنجونده شدن. راستی! اگه بازی مناسبی رو بلدی که میشه اون رو به صورت آنلاین اجرا کرد، حتما یادت باشه که توی اردو مطرحش کنی.

هم فال، هم تماشا

خلاصه اینکه اردوی آنلاین مطالعاتی سیناموز یه پکیج کامل برای هر دانش‌آموز کنکوری می‌تونه باشه که توی این پکیج به جز ارائه وعده‌های غذایی، تمام امکانات اردوهای حضوری سال‌‌های گذشته وجود داره. توی این اردو امکاناتی مثل ورزش گروهی، نظارت ناظران مطالعاتی، جلسات انگیزشی و مشاوره، آزمون‌ها و رفع اشکال آنلاین و حتی برنامه تغذیه و بازی‌های خارج از وقت مطالعه گنجونده شده تا دانش‌آموز به دور از اجبار برای نشستن در کلاس خسته‌کننده درس، روزهای شیرین و درعین حال پرفایده‌ای برای موفقیت توی کنکور رو سپری کنه. منتظر حضور شما توی اردوی مطالعاتی سیناموز هستیم.
هزینه اردوی آنلاین : ۲.۵۰۰.۰۰۰ تومان
ثبت نام اردوی آنلاین